יו"ר הסניף ליאורה אלמוג

050-7442590

tlv@morim.org.il

שמי ליאורה אלמוג, אני עומדת בראש סניף תל אביב במשך 16 שנה. 
 אני מאמינה לתת שירות מקצועי ואמין, לכל עובד הוראה: גננת, מנהל מפקח, בגנים, ייסודי, חט"ב על ייסודי, מנהלים ומפקחים. 
 אני מאמינה בעבודת צוות ולכן נמצאים איתי חיה עמית העובדת במנהלת אופק חדש ומומחית בתחום זה ועוז לתמורה (2 רפורמות). סימון דהן, המייצג את העל ייסודי, רשתות אורט, עמל, עיריית ת"א ועמותות. 

אנו מאמינים בהשקעה בשמירת מעמדם וכבודם של כלל עובדי ההוראה בעיר. מימון פעילויות גיבוש לצוותי מורים. מורה מרוצה יהיה מורה טובה יותר. 
 מורה העובד באווירה טובה ובאקלים בית ספרי מיטבי, ישקיע את כל כולו בעבודת ההוראה.
אנו מאמינים בביקורים בבתי ספר בהפסקות - מפגש עם צוותי ווועדי מורים. שיחות אישיות עם עובדי הוראה, בצורה יזומה או בקבלת קהל בסניף הסתדרות המורים בבית המורה בת"א. 

אנו מאמינים בשמירה על ערוצי תקשורת פתוחים ודיאלוג מכובד ומקצועי מול המעסיקים שהם משרד החינוך, עיריית ת"א, רשת אורט עמל והעמותות. רק כך ניתן לתת מענה הולם ומקצועי לכל בעיה המתעוררת. 
אנו מאמינים בטיפוח בית המורה, שהוא בית מטופח, מכובד לעובדי ההוראה הבאים בשעריו. המבנה נקי, ממוזג, אסטתי, נעים המשרה אווירה טובה ומזמינה. 

במהלך השנים, קיימנו כנס מורים חדשים בתחילת שנת הלימודים, אשר קיבלו מידע ותדרוך על ידי מומחים בתנאי העבודה ותנאי העסקה. זאת בשיתוף עם נציגי מנהלת כוח האדם בהוראה ומפקח המחוז (סגן מנהלת המחוז, אבי הראל). אנו בסניף ת"א אביב יפו מבקרים, מסברים, מלווים. כל שנה מארחים ישיבת עבודה ראשונה עם מפקח ומנהליו. אביבה מירון, יוהאנה צימרמן לבתיה"ס יסודיים. אסנת אייל מפקח העל יסודיים במגש מנהלי חט"ב. סמדר מליחי מפקחת חינוך מיוחד עם מנהלי בתי הספר לחינוך מיוחד. כל מפגש מתקיים באולם המרווח והממוזג וכולל כיבוד עשיר המכבד את האורחים.

סיבסדנו וממשיכים לסבסד פעילויות תרבות לשיפור אקלים בית ספרי מיטבי. ארגנו סופ"ש לפעילים ומתנדבים באופן מסובסד. ארגנו קורס הכנה לפרישה בליווי יועץ ארגוני. נותנים ייעוץ למוראים המתלבטים לפני פרישה ממערכת החינוך. פתחנו גלריה המאפשרת לעובדי הוראה להציג את עבודותיהם בפיסול / ציור וכל עבודת אמנות. נשמח לתת את המענה לכלל עובדי ההוראה במחוז.