מתמודדת לתפקיד יו"ר סניף אמ"י : מוריה זגורי

052-4531527

k-gat@morim.org.il

שמי מוריה זגורי, 
מזה כ 19 שנים אני נמצאת במערכת החינוך ,כמורה ורכזת אנגלית, רכזת חברתית ומדריכה בתחום החינוך חברתי ערכי במחוז דרום, שותפה לאורך השנים בצוות הניהולי של ביהס .מסיימת במחצית זו לימודי תואר שני בניהול מערכות חינוך.
כמורה המגיעה מהשטח ומגיעה להמון ביהס, במסגרת תפקידי כמדריכה אני חשה את הצרכים ומצוקות המורים בחיי היום יום .אני מגיעה לתפקיד מזכירת סניף הסתדרות המורים בקרית גת והאזור בתחושת שליחות אמיתית לשיפור שביעות רצונו של כל עובד הוראה.

על מנת להשיג זאת אפעל בשני מישורים עיקריים, תחום רווחת המורה ותחום זכויותיו. אפעל ואלחם על מנת להפחית את העומסים הנדרשים ,תוך מתן תמיכה בלתי מתפשרת לכל עובדי ההוראה ודאגה לתחושת המוגנות של כל עובד הוראה. בתחום הרווחה אדאג להעשרת התרבות וטיפוח הגיבוש של חברי הסניף.
אני מאמינה גדולה שרווחת המורה תוביל למיטוב עבודתו.כל זאת ועוד אעשה תוך זמינות ופניות שלי ,אשמש כאוזן קשבת לכל פניה ואדאג למתן פתרונות מקצועיים ומהירים.הקשר האישי והבלתי אמצעי מול המורים חשוב לי ביותר ונר לרגלי.

אני מאמינה גדולה במקצועיות בלתי מתפשרת וביושרה. סניף קרית גת הינו סניף פעיל מאוד ויחודי באופיו. קיימת הרמוניה ושיתוף מעורר התפעלות בין ציבור עובדי ההוראה בממ"ד ומ"מ ,תחושת משפחה אחת גדולה.
כממשיכת דרכה של יפה בן דוד אדאג לשמר ולהמשיך לפעול לרווחת כל עובדי ההוראה.
 נפתח עבורכם דף פייסבוק חדש בו נעדכן על כל ההחלטות שיתקבלו,ארועים שונים שנקיים בסניף ועדכונים שוטפים. עשו לייק והצטרפו לסיעת אמי סניף קרית גת הסתדרות המורים