מתמודדת לתפקיד יו"ר סניף אמ"י:ענת עובדיה

052-2699643

Naz-elit@morim.org.il

שמי ענת עובדיה, מזה 3 שנים אני עומדת בראש סניף אמ"י בנצרת עילית. אני מחנכת 25 שנים במערכת החינוך כאשר מתוכם עשרים שנים אני פעילה בהסתדרות המורים.
אני מאמינהשתפקידי מגוון ואני פועלת למען מתן שירות אישי, טיפול בפרט, מענה אישי ומהיר, ליווי ותמיכה לאורך כל השנה, גישור בין המורים בתוך הצוותים, העשרת תרבות ופנאי. טיפול אישי במשברים, ביטול העברות יזומות, גישור בין מנהלים ומורים, ליווי בתשלומי שכר, שימועים, עמידה על זכויות, ייעוץ פנסיוני ומכרזי ניהול ופיקוח. 
במהלך השנים הענקתי למורים את ההכרה כי אני הכתובת לכלל הפניות. לכן אני מעניקה זמינות גבוהה בכל אמצעי התקשורת. בנוסף דואגת לעדכונים שוטפים של המורים וסגל ההוראה במסרונים ובמיילים - אירועי תרבות ואירועים שבשגרה. 

 כחלק מהעשייה שלי, אני דואגת לתהליכי קליטה וליווי מלא של מורים חדשים, ליווי הפורשים, טיפול במענקים (מענקי היובל, מענקי עידוד פרישה, מענקי אוצר ועוד). 
 פועלת ללא לאות לטובת סגל ההוראה, הן במתן פתרונות, הן ביצירת ערבי גיבוש ואירועי תרבות, מענקים לפעילויות שוטפות ועוד. מאמינה ודוגלת בסביבת עבודה ואקלים נעימים מאוד בחדרי המורים 
 בנוסף לכל, דואגת כי תלושי המשכורת יעמדו על פי ההסכמים והרפורמות - דאגה תוך טיפול פרטני בכל בעיה ובעיה.

 אני מוכרת כאשת שטח אשר באה להבין את הצרכים השונים והבעיות שעולות באופן אישי וכולל. לכולם אני מנסה לתת את המענה ההולם ביותר. ראשית שזכויות המורה יישמרו ומלבד זאת שסביבת העבודה תהיה מזמינה. 
 סניף נצרת עילית נותן מענה בעיר ובנוסף לערים מגדל העמק, עמק יזרעאל, פועלת בתחומי העיר בשיתוף פעולה עם יו"ר סניף נצרת - המטרה היא לתת את המענה לכל סוגי האוכלוסיה באשר היא. כולם יודעים כי אנו הכתובת לפניות. נשמח להמשיך בעבודותינו עבור הכלל.