יו"ר הסניף אליהו (אלי) חכם

050-7534164

ramlod@morim.org.il

שמי אליהו (אלי) חכם, אני משמש כיו"ר סניף לוד רמלה , מודיעין והמרחב. בה נבחרתי לשרת את כלל ציבור עובדי ההוראה. 
אני מאמין בראש ובראשונה בטיפול אישי - המטרה שלי היא לשמור על זכויות המורים וכלל סגל ההוראה. זכותו של המורה לשמור על דיני העבודה בצורה הטובה ביותר מול המעסיקים. 
 פעילותי בסניף ידועה ברמת זמינות גבוהה מאוד. מדיניות הדלת הפתוחה היא מעל הכל - מלבד שיחות ופניות פרונטליות, אני זמין במשך מרבית שעות היממה בכל צורת התקשרות. המטרה שלי היא להראות לסגל ההוראה שיש לצידם מישהו המלווה אותם בכל נושא ונושא. נמצא לצד סגל ההוראה באירועים הטובים וגם לצערי, הקשים יותר. 

 כחלק מהאני מאמין שלי - אני יודע ראשית שאני עובד מול אנשים, מכל המגזרים והמגדרים. לכן אני מבצע פעולות גישור פעמים רבות בין המורים למנהלים / מפקחים וכדומה. 

 אני רואה את סיעת אמ"י מבחינתי בשני פנים. האחד הוא אחדות מורי ישראל. אצלי אמ"י מפורש בצורה נוספת: אמינות, מקצועיות, יחס אישי - במהלך פעולותיי בסניף, חברי סגל ההוראה יודעים כי יש עבורם כתובת לכלל הפניות והבעיות. במהלך השנים פיתחתי קשרים אישיים במשרד החינוך, האוצר ובין המחוזות השונים, המאפשרים לי למצוא את הפתרונות הטובים ביותר ובזמן המהיר ביותר. 
 סניף לוד - רמלה מהווה שיתופי פעולה בין מגדרים וכולם מקבלים את היחס האישי. בין מקבלי השירות מסניף זה, נמצאים הערים רמלה, לוד, מודיעין, שוהם, מועצות אזוריות גזר, מועצה אזורית מודיעים ועמק לוד.