נציגת אמ"י בירושלים יהודית אייזנר

050-5763381

yuditeisner@morim.org.il

שמי יהודית אייזנר, משנת 1993 אני משמשת כממלאת מקום יו"ר סניף ירושלים ועומדת כנציגת אמ"י בירושלים.
 אני מאמינה בטיפול מלא בפרט. קידום מעמד המורה בישראל. פועלת רבות למען הנגשת הטיפול בסגל ההוראה מול הגורמים השונים במשרד החינוך. כיום, למורה קשה מאוד לקבל מענה מגופים אלו ואני משמשת רבות כמתווכת עבור רבים. לכן, עומדת בפניי המטרה להנגיש את השירות שיהיה טוב יותר בהרבה. (מחלקות כגון כוח אדם וגזברות בתוך משרד החינוך). 
 אני דוגלת בשמירה על זכויות המורה ומעניקה ייצוג וליווי הולם (רבות גם ייצוג משפטי). כל מורה צריך להכיר את זכויותיו והרפורמות העומדות לטובתו. במשך הזמן ולצד עבודה משותפת עם יו"ר הסניף, הצלחנו לפתח קשרים אישיים במשרדים השונים על מנת לתת את המענה האיכותי והמהיר ביותר עבור סגל ההוראה בכל שאלה או בעיה. בעיקר במקומות בהם הזמינות למורה היא אינה אבסולוטית - אנו נמצאים שם עבורם באופן מוחלט. 

 חרטתי על דגלי, לחימה למען הצדק, אני אשת עשייה הנמצאת בשטח ועובדת בשיתוף פעולה מלא עם יו"ר הסניף. מביאה זמינות גבוהה בכל שעות היממה באמצעי התקשורת השונים. מאמינה ומיישמת שקיפות מלאה ואלופה לניהול מאבקים לטובת המורים. 

 אני מביאה ניסיון אישי עשיר מאוד בתחום האיגוד המקצועי ומקדמת תהליכים עבור המורה. כדאגה לזכויות המורה, הקמתי את המחלקה לביטוח. יצאנו בביטוח בריאות ייחודי לציבור המורים הכולל סיעוד, מטפלת בכל התלונות האישיות בתחום הביטוח. בעבר, הייתי השופר של המורים כנציגת ציבור בבית דין של שירותי המדינה. 
במשך 29 שנותיי במערכת החינוך, הייתי כמורה ומחנכת לכיתות א' - ג'. לאחר מכן הייתי סגנית מנהלת. בנוסף, הייתי רכזת היחידה להכשרת מנהלים - קורס יוקרתי של משרד החינוך - הכשרת מנהלים קיימים ושילוב מנהלים יעודיים. 
 סניף ירושליים חולש על אזורים רבים: ירושלים רבתי, בית אריה, בית שמש, מבשרת, גבעת זאב, מעלה אדומים - עין גדי, ישובי כביש הבקעה ועוד. אנו מעניקים למורים את התחושה והידיעה שיש מי שנמצא שם עבורם בכל עת.