יו"ר הסניף אורלי בהט

050-7689606

Holon@morim.co.il

שמי אורלי גאון - בהט. עומדת כיום כראש הסניף חולון - אזור לאחר שב - 6 השנים האחרונות, עברתי חפיפה כוללת על ידי ראש הסניף היוצא יורם אביזוב, אשר היה בתפקיד במשך 30 שנות עשייה ופעילות. 
 אני לא מאמינה בפוליטיקה, אני אשת עשייה נטו. כחלק מעבודתי אני נמצאת בשטח, מבינה את הצרכים המיוחדים של כל סגל ההוראה על ידי ביקורים תדירים בחדרי המורים. 
אני מאמינה כי כל מורה וסגל ההוראה צריכים לקבל טיפול מקצועי ויעיל. לכן  אני בקיאה מאוד בחוקים ומכירה כל רפורמה ורפורמה לעומק. לצד העשייה בשטח, אני מיישמת זמינות גבוהה במטרה להעניק את הפתרון האיכותי לכל שאלה ובעיה. 

 אני מוכרת לכולם כאשת שטח, אשת עשייה מרובה, אחת ששומעת את הבעיות מתוך חדרי המורים. אני מאמינה ביושרה ומקצועיות וכך אני פועלת בכל השנים. 
 עבודתי היא ללא משוא פנים על מנת להלחם על הצדק של כל מורה ומורה. לעולם לא אעדיף מנהלים, אלא אעבוד על פי קווי המקצועיות והצדק שמנחה אותי. 
 כולם יודעים את מספר הטלפון שלי. אני מביאה זמינות גבוהה לפתרון כולל של בעיות. 
 כממשיכת דרכו של אביזוב, אנו ממשיכים בעשייה למען המורים - דאגה למשכורות, מילוי מלא של הזכויות לעובדי הוראה ועוד. זאת לצד מוסד תרבותי ענף מאוד למען סגל ההוראה ומשפחתם בקמפוס חנקין.

אני נמצאת כ- 34 שנים במערכת החינוך. התחלתי את דרכי כמחנכת לכיתות ז' ו- ח '. מורה למקצועות השפה (עברית, לשון בתנ"ך). מילאתי שורה של תפקידים בבית הספר בו צמחתי, רכזת, סגנית מנהלת במשך עשור, מדריכה לרכזות המקרא בעיר בפסגה חולון. בעשרים השנים האחרונות, מנהלת בית הספר אמירים בחולון (בית ספר יסודי בן 630 תלמידים, 50 אנשי צוות) - גם כיתות של חינוך מיוחד ( מכירה חוקים של החינוך המיוחד היטב). רואה את הייעוד שלי בעזרה לאחרים - כמובן בתחום שהכי קרוב ללבי לאנשי החינוך.
 סניף חולון אזור נמצא בקמפוס חנקין ומרכז את כל הפעילויות וההכשרות לטובת סגל ההוראה במקום אחד.