יו"ר הסניף ענת נעה רז

050-7899830

hasharon@morim.org.il

שמי ענת נעה רז, אני פעילה בסניף השרון במשך כ -20 שנים. 
 אני מאמינה בטיפול אישי עבור כל מורה וחבר סגל הוראה. צריך להיות איגוד מקצועי חזק אמין ואמון על רווחת וזכויות חבריו. 
 אני מאמינה ודוגלת במתן מענה מקצועי ואיכותי לכלל עובדי ההוראה באשר הם. מתן שירותי רווחה ותרבות נרחבים לבאים הפונים לכלל הקהלים הבאים בשערי הסניף. שמירה על תנאי העבודה של עובדי ההוראה , ליווי מערכתי כולל של כל מורה או גננת המצטרפת למערכת.
 סניף השרון עובר שינויים משמעותיים לאחרונה כאשר המטרה היא הצערת הסניף. לתת מענה ונגישות גבוהה מאוד לכל אחד מהפונים אלינו. 

אני תמיד אהיה למען המורים וסגל ההוראה, מתוך ההבנה וההכרה כי הוראה היא שליחות. אני נלחמת ללא לאות עבור זכויותיהם של המורים, הגננות והגמלאים. לא פעם, ביצעתי הליכי גישור על מנת להגיע לעמק השווה והכל למען הצדק. בין אם מדובר על מילוי ומעקב אחר רפורמות, טיפול בבעיות אישיות, עמידה וליווי חבר סגל ההוראה ועוד.

רבים רואים אותי כשומר בפתח, הדמות שדואגת למורים שלא ייפגעו ויירמסו את מעמדם. הדבר חשוב לי ביותר על מנת שיידעו כולם כי יש מי שעומד מאחוריהם ולא נותן להם להתמודד לבד מול משרד החינוך והגופים השונים. סניף השרון עובר שינויים רבים. לאחר שיו"ר הסניף פרשה מניהולו, הגענו למסקנה כי יש להכניס רוח חדשה שתתן מענה לכל פונה. כאן אני נכנסת עבורכם לתמונה. עם זמינות מלאה בכל אמצעי התקשורת, 24/7. הסניף נותן מענה וכיסוי מלא לכל סגל ההוראה החל מצומת דרור ועד המועצה האזורית דרום השרון, חוף השרון, כפר סבא, רעננה והוד השרון. מועצות אזוריות דרום השרון וחוף השרון, שומרון, אלפי מנשה, גינות שומרון ועוד.