יו"ר הסניף צבי קרוואני

050-7703529

zvikakr@netvision.net.il

שמי צבי קראוני, מזה חמש שנים אני עומד בראש סניף דימונה, מטעם סיעת אמ"י בהסתדרות המורים. קודם לכן, שימשתי במשך עשור בתפקיד ממלא מקום.

אני מאמין כי יש לתת שירות אישי ופרטני לכל אחד ואחד מהמורים וכך אני מבצע. במהלך היום יום אני עושה כמיטב יכולתי לעזור למורים בכל נושא באשר הוא ובראשם, שמירה על זכויותיהם של סגל ההוראה בכללותו.  במהלך השנים, הצלחתי לפתח קשרים נכונים במוקדים חשובים במשרד החינוך כדוגמת, כוח אדם, גזברות, מחלקות הפיקוח ועוד. כך אני מצליח להביא בצורה מושכלת לפתרון בעיות עבור כלל סגל ההוראה - קשר מעולה מול משרד החינוך.

בשל העובדה כי אני מאמין בטיפול אישי, איכותי ומקצועי בפרט, אני מביא לזמינות שוטפת בצורה פרונטלית ובכל אמצעי התקשורת הקיימים. במהלך השנים ביצעתי ונלחמתי לטובת סגל ההוראה מספר רב של פעולות כגון: יום חינוך ארוך - לא נתתי למשרד החינוך לחייב את המורים לבצע יוח"א. בנוסף, דאגתי תדיר לזכויות ושכר, ביטול העברות יזומות, שירות ועזרה גדולה לגמלאים - כולל עזרה כספית. תקציב לגיבוש חדרי מורים, פעילויות העשרה ופנאי עבור כלל סגל ההוראה בעבר ובהווה.

במשך כ - 43 שנים אני במערכת החינוך. מורה לבוטניקה וחקלאות ואף מנהל חווה לחינוך חקלאי. פרישתי לגמלאות השנה תאפשר לי להתמקד אך ורק בטיפול בסגל ההוראה והגמלאים. הוראה היא שליחות ויש לדאוג לזכויותיהם של כולם.
סניף דימונה נותן שירות לערים דימונה, מצפה רמון, ירוחם, שדה בוקר, הערבה התיכונה, נוה זוהר, גבעות יואב, גבעות בר. כל אחד מסגל ההוראה באזורים הללו יודעים כי אני זמין עבורם ברמה האישית וברמת הסניף בכל נושא ובקשה.