יו"ר הסניף לריסה למשוב 

052-2320255

larisa47@zahav.net.il

שמי לריסה למשוב, אני המתמודדת על תפקיד יו"ר סניף אמ"י בהסתדרות המורים, סניף אשדוד.
האני מאמין שלי, לפני הכל הוא לתת את השירות האמין והמקצועי ביותר לכל סגל ההוראה. המוטו שלי הוא לעמוד כגב ולדאוג לזכויות המורים באשר הם.
במהלך תפקידי, דאגתי רבות לכיבוד הסכמים ורפורמות אשר מתבטאים בתלושי השכר. הענקתי ייעוץ מקצועי לכולם, כולל אלו אשר יוצאים לשנת שבתון או לקראת פרישה.

אני מאמינה ודוגלת בליווי של המורה לכל אורך הדרך, מהגשת הבקשה, דרכי הטיפול השונים ועד לביצוע. אני בקיאה מאוד ברפורמות הקיימות לטובת סגל ההוראה ואף דואגת ליישום רפורמת אופק חדש באשדוד - הכל בצורה הנכונה ולפי ההסכם החתום.
כחלק מהעשייה שלי, אני נותנתת שירות פרטני וכולל עבור כלל סגל ההוראה: גננות, מורים, הנהלה, מפקחים, גמלאים ופורשים. לכן, אני זמינה עבור כולם בכל אמצעי התקשורת הקיימים, בכל שעות היממה (גם בשעות הקטנות של הלילה).

במהלך השנים פיתחתי קשרים טובים מאוד מול כל הרלוונטיים (משרד החינוך, האוצר והנהלה), על מנת לפתור בעיות בצורה המהירה והמקצועית ביותר. בנוסף, אני מבצעת פעמים רבות הליכי גישור בין סגל ההוראה השונים (מורים - מפקחים / מנהלים).
במשך 23 שנותיי במערכת החינוך, גיבשתי תוכניות עבודה שונות בכל תפקיד בו תרמתי את חלקי - מורה ורכזת מתמטיקה, מחנכת כיתה ועוד. במשך תשע השנים האחרונות אני עובדת במנהלת אופק חדש של הסתדרות המורים.
אני מוכרת בפני כל סגל ההוראהה כאקטיביסטית ולוחמת צדק, דגשים אלו אני מביאה עימי לכל תפקיד ובעיקר כיו"ר סיעת אמ"י בהסתדרות המורים, סניף אשדוד.

מה האני מאמין (מצע) לבחירות?
שירות אמין וטיפול בכל הנושאים כולל כספיים -תלושי שכר, ייעוץ לשבתון, לפרישה. כל המוטו הוא שמירה על זכויות המורים. לתת שירות אמין ומקצועי עד הביצוע.

כותרת העשייה שלך?
בדיקת תלושי שכר לעומק כולל כל הזכאויות של גמולי השתלמות, צבירת פרקי זמן, רפורמות - בקיאה במאוד ברפורמות. דואגת ליישום רפורמת אופק חדש באשדוד - בצורה הנכונה לפי ההסכם. אם עובדים לפי סעיפי רפורמה הכל תקין ועובד כראוי. טיפול אישי ומקצועי - דאגה לכלל. מורים, גננות, גמלאים, פורשים וכדומה. יחסים מאוד טובים בין המפקחת. גישור וטיפול בין כלל הגורמים. מסתובבת בין בתי הספר, באה לישיבות מורים, זמינה כל הזמן, אחרי השעה שלוש בצהריים (גם בשעות הקטנות של הלילה) - עומדת תמיד למען המורים! נוסעת עם המורים ונותנת תמיכה פרגונית ונפשית. מלווה את המורים בכל בעיה. יחסים מאוד טובים עם כל נותני השירות במשרד החינוך.