אודות הסיעה

סיעת אמ"י (אחדות מורי ישראל) הוקמה לפני חמש עשרה שנה במטרה ברורה – לאחד את כל המורים כמקשה אחת למען טיפולם וקידומם.
סיעת אמ"י פועל ללא דופי לאורך השנים מתוך האמונה הברורה: כולנו שווים בני שווים – גננות / מורות / גמלאים / מפקחים ומנהלים. אנו מאמינים באיחוד המתבקש אשר מוכיח את עצמו לאורך השנים.
סיעת אמ"י נותנת ייצוג לפלורליזם של דעות פוליטיות – ניתן למצוא ייצוג של כל הקשת הפוליטית וכל המגזרים – כולל דתיים וערבים. מטרת העל היא להעניק את הייצוג האיכותי לכלל המורים ללא כל השתייכות וללא קשר למעמדו.
הטיפול האישי בפרט הוא החשוב ביותר מבחינתנו. אחידות של כולם למען הפגיעה בפרט. כאשר מגיעים מאוחדים מקבלים כוח משמעותי. כחלק מהטיפול בפרט אנו כסיעה ונציגנו ברחבי הסניפים מלווים את חבר סגל ההוראה (ללא כל קשר לתפקידו) משלבי הקליטה ועד ליווי לקראת פרישה ולאחריה.

סיעת אמ"י נותנת ייצוג לפלורליזם של דעות פוליטיות 

במהלך השנים דאגנו ליישום רפורמת אופק חדש, דאגה לקיום ומימוש רפורמות, דאגה לכיבוד הסכמים, הליכי גישור שונים ודאגה לכל מורה ברמה האישית. אנו מאמינים גם באפס סבלנות כלפי אלימות לסגל ההוראה, לא נחשוש ולא חוששים לטפל בכל מקרה בחומרה למען לא ישנו הדברים.
אנו מאמינים ופועלים בשקיפות מלאה. במהלך השנים הצלחנו לפתח קשרים אישיים מיוחדים עם מחלקות הגזברות במשרד החינוך והאוצר בכדי לעמוד לשירות המורים בטיפול בבעיות פרטניות.
ציבור המורים בישראל יודע כי סיעת אמ"י מעניקה להם גב איתן ותומך לכל אורך הדרך – החל מהשמחות הגדולות ולצערנו גם ברגעים הקשים של החיים.

ניהול קשר אישי וטיפול בבעיות פרטניות של כל פונה

עשייה במשך כל השנה היא מבחנתנו דבר שבשגרה – נציגי הסיעה כראשי הסניפים, נמצאים תמיד ובכל העת לטובת המורים. הדבר כולל ביקורים דחופים בחדרי מורים, ניהול קשר אישי וטיפול בבעיות פרטניות של כל פונה ופונה באשר הוא. אנו דואגים גם לפעילויות הכשרה, אירועים ופנאי לטובת המורה.האקלים והאווירה הבית ספרית היא חשובה ביותר – לכן לאורך השנים נעשות פעולות רבות על מנת להשרות אווירה נינוחה עד כמה שיותר, בעיקר בין חדרי המורים.

החל מהתאריך 22.12.16 נבחרה הגברת יפה בן דוד ברוב קולות לתפקיד המזכ"לית החדשה של הסתדרות המורים. מטרתנו היא להמשיך לתת את השירות הטוב והפרטני לכל פנייה ובעיה על מנת למצוא את הפתרון הטוב ביותר למען סגל ההוראה באשר הוא, בין אם הוא פעיל או בין אם מדובר בסגל שפרש – גמלאים.